Potrzebujemy

♦ Trwają prace nad opracowaniem systemu grzewczego do kościoła. Zależy nam na pomocy w finansowaniu tego przedsięwzięcia.

♦ Trwają prace nad projektem nowego konfesjonału. Prosimy o wsparcie.

♦ Przymierzamy się do wymiany 5 wysokich okien w sanktuarium, tych na najniższym poziomie. Połowa szyb na skutek wahań temperatury popękała i w zimie daje się wyraźnie odczuć powiew zimnego powietrza. Jeśli uda nam się zebrać odpowiednie środki na wymianę okien, to kolejnym krokiem byłoby również założenie ogrzewania w kościele.

PODZIĘKOWANIA

♦ Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wyposażenia pokoi gościnnych w naszym domu zakonnym. W szczególności dziękujemy pani Kamili, która ofiarowała bardzo wiele mebli w doskonałym stanie i p. Pawłowi za pomoc w przewiezieniu. Meblowaliśmy 5 pokoi gościnnych, razem 6 miejsc noclegowych. Są to pokoje również dla rekolektantów, którzy chcieliby zatrzymać się u nas na czas swoich rekolekcji indywidualnych. Potrzebowaliśmy w bardzo dobrym stanie kołdry, koce, łóżka, krzesła, szafki przy łóżku i telefony domowe.

W INTENCJI NASZYCH DOBROCZYŃCÓW ODPRAWIAMY MSZĘ ŚWIĘTĄ W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZINIE 20. DLA DOBROCZYŃCÓW ŻYWYCH PROSIMY PO POTRZEBNE BOŻE ŁASKI ZA WSTAWIENNICTWEM MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ, A DLA ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO.