Śpiew tradycyjnych polskich pieśni z Bractwem Dobrej Śmierci - 18 września, poniedziałek g. 20.45

Bractwo Dobrej Śmierci zaprasza na comiesięczne wspólne śpiewanie polskich pieśni tradycyjnych ze śpiewnika ks. Michała Mioduszewskiego,najstarszego polskiego śpiewnika kościelnego. Poniedziałek 18 września, po Mszy Świętej o godz. 20.00 podziemia, salka przy krypcie oo. jezuitów. Spotkanie prowadzić będzie Filip Taranienko.

Bractwo Dobrej Śmierci zaprasza na comiesięczne wspólne śpiewanie polskich pieśni tradycyjnych ze śpiewnika ks. Michała Mioduszewskiego, najstarszego polskiego śpiewnika kościelnego. Spotkanie prowadzić będzie Filip Taranienko. Najbliższe spotkanie jest w poniedziałek 19 czerwca po Mszy Świętej o godz. 20.00 (czyli ok. 20.45). Spotykamy się w podziemiach Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Warszawie w centrum Starego Miasta. Wejscie do salki przy krypcie oo. jezuitów jest przez zakrystie, gdzie trzeba przyjść po mszy św. 

Bractwo Dobrej Śmierci powstało w 2008 r.,. Jest wspólnotą modlitwy, śpiewu, rozważań i radości życia. Do Bractwa mogą należeć mężczyźni obdarzeni sakramentem małżeństwa – czyli żonaci albo wdowcy. Spotkania zwykłe, zwane przez nas konwentami, odbywają się co tydzień, we wtorki, w Józefowie koło Otwocka. Dewiza Bractwa: VIVUS MORIRE – UMIERAJ ŻYWY kontakt: [email protected]

Bractwo Dobrej Śmierci zostało zawiązane w 2008 r. w Józefowie koło Otwocka, a od 2015 r. jest związane z sanktuarium. Jest wspólnotą modlitwy, śpiewu, rozważań i radości życia. Do Bractwa mogą należeć mężczyźni obdarzeni sakramentem małżeństwa – czyli żonaci albo wdowcy. Spotkania zwykłe, zwane przez nas konwentami, odbywają się co tydzień, we wtorki, w Józefowie koło Otwocka.

Dewiza Bractwa: VIVUS MORIRE – UMIERAJ ŻYWY. kontakt: [email protected] strona: http://bractwodobrejsmierci.blogspot.com/